“Це сигнал усім, хто “гострить меч” проти РФ і Білорусі”, — Лукашенко про операцію ОДКБ

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко назвав військову місію країн-учасниць Організації Договору про колективну безпеку в Казахстані сигналом для недоброзичливців, для тих, хто готує агресію проти Білорусі та Росії.

Lukashenko
Самопроголошений президент Білорусі Олександр Фото: Facebook

Про це, у суботу 15 січня, заявив Лукашенко під час зустрічі з білоруськими військовослужбовцями, які брали участь у місії ОДКБ в Казахстані, передає «БЕЛТА».

«Це був сигнал всім, хто сьогодні гострить меч по периметру білорусько-російських кордонів. Ви показали всім, що з нами воювати небезпечно. Більш того, неможливо. Нас перемогти неможливо. Це головний підсумок вашої операції», — заявив Лукашенко, звертаючись до військових.

Читайте також інші схожі новини:

  • Білорусь і Росія домовилися про скасування роумінгу на території Союзної держави, йдеться у спільній заяві прем’єр-міністрів двох країн за підсумками засідання союзного Радміну в Мінську.
  • Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що йому треба кілька російських дивізіонів «Іскандер» на кордоні з Україною, а також на західному напрямку. Він зазначив, що білоруські війська треба оснастити новою російською технікою.
  • Міністр оборони Білорусі Віктор Хренін заявив, що Росія прийде на допомогу Республіки в разі збройного конфлікту на кордоні. Зазначається, що країни створили спільну систему реагування на загрози.
  • Президент РФ Путін і самопроголошений президент Білорусі Лукашенко підписали декрет про союзні програми двох держав. Зазначається, що документ став ще одним кроком в інтеграції двох країн.

Інші новини

Start typing and press Enter to search