Скандал на пресконференції. Зеленський гучно посварився із Бутусовим (відео)

Під час пресмарафону президента України Володимира Зеленського голова держави посварився з головним редактором видання Цензор.нет Юрієм Бутусовим.

Ставлячи питання президенту, Бутусов адресував голові держави декілька звинувачень, зокрема, у незаконному призначенні на посаду керівника Комітету з питань розвідки посадовця часів Януковича Руслана Демченка, а також у небажанні проливати світло на ситуацію із «вагнерівцями»

.«Як вам не соромно?», – підсумував свої запитання Юрій Бутусов.

Дивитися з 1 години 27 хвилини:Зеленський у відповідь перейшов на особистості, пригадуючи часи свого знайомства із Бутусовим і те, що в ті часи журналіст нібито працював на Валерія Коломойського, а також припустив, що наразі журналіст ставиться до Зеленського упереджено, оскільки після обрання чинного президента не отримав призначення на одну з керівних посад у Міністерстві оборони.

Окремо Зеленський, не приховуючи свого роздратування, торкнувся питання інформаційних «зливів», які, на думку президента, публікує Юрій Бутусов і які у деяких випадках шкодять державі та навіть призводять до смертей військовослужбовців.

«Тому не треба мені щось казати про відповідальність», – наголосив Володимир Зеленський.

«Трохи плутаєтеся в показах», – заявив у відповідь Бутусов. Він також звинуватив Зеленського у наклепі та маніпуляціях. – Ви нічого не знаєте та дуже багато брехні та маніпуляцій тут розповсюджуєте. Все, що ви тут розповіли, – брехня. Ваша тактика така: оббрехати людей, які про щось пишуть і, користуючися таким коротким форматом, піти собі, посміхаючись», – обурився Бутусов.

Читайте також:

Start typing and press Enter to search