“Слуга народу” назвав умову запроваждення воєнного стану в Україні

Депутат «Слуги народу» Олег Семінський підтвердив інформацію про те, що у уряді ведуться розмови щодо запровадження у країні воєнного стану. А також назвав необхідну для цього умову. 

"Слуга народу" розказав, за якої умови можливо запровадження воєнного стану
У «Слузі народу» назвали умови запровадження воєнного стану в Україні Фото: tribun

«Якщо таке трапиться, ми як держава повинні боротися до кінця», — Олег Семінський в ефірі «Україна 24» розказав, що сподівається на краще — що запровадження воєнного стану не буде потрібним. Втім, політики мають тверезо оцінювати ситуацію та бути готовими до усіх можливих варіантів.

«Я ще раз хочу відзначити, воєнний стан буде вводитися виключно в разі повномасштабного вторгнення», — підтвердив «Слуга народу».

Відзначимо, що раніше також й інший «слуга» Олександр Корнієко зробив заяву про те, що уведеня воєнного стану може відбутися за умови, якщо Росія розпочне повномасштабний наступ.

Нагадаємо: 

  • Керівник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов повідомив, що Росія готує напад на схід та південь України на початку 2022 року.
  • США та низка країн Європи повідомили, що зафіксували незвичайні переміщення техніки на західному фланзі Росії. Також у соцмережах можна було побачити відео з рухом російських ешелонів техніки із півдня на захід країни.
  • У своєму відеозверненні президент України Володимир Зеленський заявив, що українська армія готова дати відсіч будь-кому, будь-коли й будь-де. Переміщення ж російських військ поблизу кордону він назвав психологічним тиском.
  • Секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що Росія своїми військами біля українських кордонів загострює ситуацію в регіоні, щоб мати перевагу за столом переговорів.
  • Експерт Національного інституту стратегічних досліджень вважає, що війна з Росією — цілком імовірний варіант розвитку подій. Єдиний вихід для України у такій ситуації — заручитися підтримкою союзників. Інакше доведеться «готуватися до найгіршого».
  • Днями секретар Ради безпеки Російської Федерації Микола Патрушев в інтерв’ю російському ЗМІ заявив, що в Україні “може щось статися” і “українці будуть мільйонами тікати”.

Як повідомляв «СтопКор» раніше, у рамках великомасштабного нарощування військової міці на кордоні з Україною Росія перекидає війська до окупованого Криму. Війська та техніка прибувають на півострів з минулого тижня.

Читати також:

Інші новини

Start typing and press Enter to search