У аеропорту поліція прямо з літака забрала пасажира, який скандалив через маску (відео)

Дебошир буде відповідати за свій вчинок - У аеропорту поліція прямо з літака забрала пасажира, який скандалив через маску (відео)

Дебошир буде відповідати за свій вчинок

Фото з відкритих джерел

На борту літака сполученням Ларнака – Київ чоловік чіплявся до бортпровідників та інших пасажирів через маску, яку треба одягати в салоні повітряного судна. Він кричав та матюкався. Про це повідомили у Telegram-каналі «Київ оперативний».

«Почалося все з того, що йому сказали, що необхідно одягнути маску. Увесь час у повітрі чоловік не міг заспокоїтися і на хвилину. По прильоту у Київ його заарештували правоохоронці. Відпочив. Тепер, скоріше за все, жодна авіакомпанія його ніколи не візьме», – йдеться в повідомленні.



На відео чути ненормативні вислови, якими пасажир намагався аргументувати відмову вдягати маску. Також він говорив про зламаний ніс і неможливість дихати. Коли до салону зайшла поліція, люди зустріли її оплесками.

Нагадаємо, угорський лоукостер Wizz Air анонсував запуск у жовтні ряду нових рейсів, які з’єднають п’ять українських міст з країнами Європи.

Читайте також:

Start typing and press Enter to search