У Тбілісі десятки тисяч людей вимагають звільнити Саакашвілі (фото, відео)

У четвер 14 жовтня близько 50 тисяч людей зібралися на площі в центрі Тбілісі на акцію з вимогою звільнення експрезидента Грузії Міхеїла Саакашвілі.

Akciya Saakashvili
У центрі Тбілісі десятки тисяч людей вимагають звільнити Саакашвілі Фото: twitter.com/GEOgeorgia_news

Так, тисячі людей приїхали на акцію з різних регіонів Грузії, передає «Эхо Кавказа».

Акція почалася з того, що гендиректор опозиційного каналу «Мтаварі» і один з адвокатів Саакашвілі зачитали його послання, в якому він закликав громадськість країни до примирення й об’єднання.

«Зараз не час розділятися ні за якими ознаками, ні за партіями, ні за іншими ознаками, пора звільнити і врятувати Грузію і найнеобхідніше сьогодні для цього — єдність. Дуже важливо усвідомити, що наше суспільство, країна має потребу у великому примиренні, і ми повинні бути до нього готові», — написав Саакашвілі.

Повідомляється, що організатор мітингу — партія «Єдиний національний рух».

Нагадаємо:

  • 1 жовтня Саакашвілі повернувся до Грузії після восьмирічної відсутності. Відео із Батумі він розмістив у пості на своїй сторінці у фейсбуці.
  • Увечері того ж дня правоохоронні органи затримали експрезидента та перевели його до пенітенціарної установи.
  • Володимир Зеленський заявив, що Київ обов’язково займеться поверненням Міхеіла Саакашвілі до України, оскільки він має українське громадянство.
  • Саакашвілі оголосив голодування, оскільки вважає себе політичним в’язнем. Він завив, що не припинить його, доки не вийде на свободу.
Читати також:

Інші новини

Start typing and press Enter to search