Україна може поділитися Covid-вакцинами, термін використання яких закінчується

Коли термін придатності вакцини спливає, її утилізують - Україна може поділитися Covid-вакцинами, термін використання яких закінчується

Коли термін придатності вакцини спливає, її утилізують

Фото з відкритих джерел

Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко заявив, що хоче запобігти псуванню вакцин від коронавірусу. Він не виключає, що Україна може поділитися дозами, у яких збігає термін придатності, з іншими країнами. Про це йшлося в інтерв’ю міністра «24 каналу».

За словами Ляшка, дози вакцини від коронавірусу, у яких спливе термін придатності, будуть вилучені з обігу, після чого їх утилізують.

«Але ми будемо робити все можливе, щоб продукт не був утилізований, а був використаний на території України. Якщо ми бачитимемо, що не встигаємо використати, то будемо говорити з нашими міжнародними партнерами про те, щоб поділитися і вакцина була використана там, де може бути використана», – пояснив він.

Ляшко також сказав, що Україна зайшла в епідемічний сезон ГРВІ. Тому, за його словами, в країні зростає кількість випадків захворювання на коронавірус.

Нагадаємо, ВООЗ вкотре дорікнула країнам за нерівномірний розподіл вакцин. Глава організації назвав це «плямою на колективній совісті».

Читайте також:

Start typing and press Enter to search