Володимир Чемерис. Про вбивство В’ячеслава Чорновола

Колишній заступник генерального прокурора країни Микола Голомша заявив, що смерть лідера «Народного Руху» В’ячеслава Чорновола є вбивством, замаскованим під дорожньо-транспортну пригоду

Колишній заступник генерального прокурора країни Микола Голомша заявив, що смерть лідера «Народного Руху» В’ячеслава Чорновола є вбивством, замаскованим під дорожньо-транспортну пригоду. Правозахисник Володимир Чемерис назвав це дуже дивною заявою. Про це він повідомив в коментарі From-UA.com.

— До цих пір таких заяв не було. Йшлося лише про те, чи це було ДТП, чи це було підлаштоване під ДТП. Про кастет, звичайно, заява дуже дивна, і я не знаю, на чому вона ґрунтується. Якщо колишній заступник генпрокурора робить такі заяви, він повинен надати докази. 

Тому я сумніваюсь, що це э правдою. А чому вона з’явилася? Фігурант, судячи з його активної медійної діяльності, хоче якимось чином повернутися в українську політику, а для цього треба робити такі гучні заяви, яких ми чуємо і від інших фігурантів достатньо багато. Тому я думаю, що поки що це просто заява для того, щоб привернути увагу.

Только экстренная и самая важная информация на нашем Telegram-канале

Start typing and press Enter to search